Omegla Canlı Chat

Omegla Canlı Chat

Omegla Canlı Chat

Dördümüz, kısaltmadan haberi olmadan birbirimize baktı. Sonra ne oldu beklenmiyordu. Gri bir metin çizgisi patladı ve “Yabancı’nın bağlantısı kesildi” dedi. Bu ayrılma aniden geldi ve dördümüzün kafası karıştı. Yabancı sohbet kutusundan ayrılıyor ve hepimiz boş canlı sohbet odasında yalnız kaldık. Katy sonra şöyle dedi: “Bence bu yabancı tepki vermede çok yavaş olduğumuzu düşünüyor”. Yanıtımızı beklemenin sabrını kaybettiler. Omegle, gri bağlantısız durumun altında parlak mavi bir kutu göründüğü için bize yeni bir sohbet önerdi. Katy, Google’ın ASL’nin bir sonraki sohbet odasına atlamadan önce ne anlama geldiğini önerdi, böylece bu şekilde cevap verebildiğimizi ve kolayca bağlanamayacağımızı söyledi. Google’ın en iyi sonuçları, ASL’nin Amerikan İşaret Dili olduğunu ve hepimizin bir şaka olduğunu biliyorduk. Ardından, kaydırdığımız gibi, Urban Dictionary, insanların yaşınızı, cinsiyetinizi ve konumunuzu öğrenmek istediğinde bize haber verdi.

 

Birbirimize baktık ve Omegle’a başka bir denemeye karar verdik. Bu sefer kontrolü ele geçirdim ve başlangıç ​​sohbet omegla  kutusunu tıkladım ama yabancı konuşmuyordu şaşırdı. Bir an için bekledik ve sohbet hattında bir şeyler yazmayı denedik. ASL yerine “merhaba” yazdım, çünkü sadece çıplak gerçekleri almak isteyen bir kısaltma yerine basit bir selamlama metni yazmanın alışılmadık bir şey olup olmadığını mı görmek istedim, yoksa başkalarının istediği yabancı mı? olarak görüntüle. Sonra yabancı “merhaba demek için cevap verdi. İyiyim. Bu ilk kez Omegle’da mı? ”Küçük bir panik yaptık ve bu sohbette yalan söyleyip söylemememiz gerektiğini bilmiyorduk. Yabancı hoş görünüyordu, ama yabancıdan bunun bizim için yeni olduğumuzu hissetmesini istemedik. Yani beyaz bir yalan yaratıldı, “hayır değil. Niye ya?”

Canlı Sohbet

Yabancı, düşüncelerini sohbet kutusuna yazmak için daha uzun zaman aldı. Bu sefer yabancı yazdı, “ilk kez benim, bu yüzden bu konuda ne konuştuğunu bilmiyorum”. Bu ifade bizi daha rahat hissetmemize neden oldu ve hafif bir sohbeti başlattığımız için rahatladık. Bazı temel “ASL” bilgilerini değiştirdikten sonra, yabancı daha derin bir seviyeye çekmeye başladı. Okul, ilgi alanları, aile, hobiler ve hayaller hakkında sohbet ettik. Sadece konuşmamızın zirvesinde, kapıyı çalmak, yaptığımız şeyi durduracağımızı ve siteyi derhal kapatmamız gerektiğini belirtti. canlı sohbet odaları  Bu rastgele yabancıya veda etmeden, Omegle’ı kapattık. Katy’nin annesi, çok geç kalmamamızı hatırlatmak istedi. Yüzlerimizin yarısı ile yüz yüze baktığımızda kafalarımıza başımızı salladı, çünkü hepimiz heyecanını hissettik. Muhtemelen bu kadar heyecan verici bir şey yapmanın onaylanmadığı bir şey hakkında neredeyse yakalanmaktan duyulan heyecan. Kapı kapanırken, birbirine baktık ve sırıttı. Katy, bir dahaki sefere bir uykumuz vardı ve bu meraklı sitede karşılaşabileceğimiz diğer yabancıları görmemiz gerektiğini önerdi. Ancak, hiçbirimiz Omegle ile oynamak için bir sonraki uyumaya kadar bekledik. Haftanın her birinde, her birimizin gizlice evde denediğini öğrendik.

 

Bilmediğiniz ya da sadece sahte kimlikler yaratarak yarattığınız biriyle konuşmanın heyecanı hepimiz için yeterince zevk yarattı. Ancak, hiçbirimiz Omegle sohbet odaları  ile oynamak için bir sonraki uyumaya kadar bekledik. Haftanın her birinde, her birimizin gizlice evde denediğini öğrendik. Bilmediğiniz ya da sadece sahte kimlikler yaratarak yarattığınız biriyle konuşmanın heyecanı hepimiz için yeterince zevk yarattı. Ancak, hiçbirimiz Omegle ile oynamak için bir sonraki uyumaya kadar bekledik. Haftanın her birinde, her birimizin gizlice evde denediğini öğrendik. Bilmediğiniz ya da sadece sahte kimlikler yaratarak yarattığınız biriyle konuşmanın heyecanı hepimiz için yeterince zevk yarattı.

Canlı Sohbet

Bir sosyal medya sitesinde yabancılarla konuşma deneyimine sahip olmak, gençler için heyecan yarattı. Omegla canlı sohbet  ile yapılan sohbetlerimizde hiç bu kadar ciddi olmadığımız halde, çevrimiçi dünyadaki insanlarla dalga geçmekten zevk aldık. Arkadaşların çevrede olduğu zaman çevrimiçi olarak yabancılarla konuşmayı daha kolay buldum, çünkü bu şekilde sohbette ne hakkında konuşacağımızı tartışabilirdik. Omegle platformu gençler boyunca kullanılır ve çoğunlukla başka bir çevrimiçi oyun gibi ele alınır. Yabancıyla sohbet etmek Omegle üzerinde büyük bir anlaşma değildi, ancak gençler gerçekte yabancılarla konuşacak olsaydı, kesinlikle farklı ve daha zor olacaktı.

Omegla Canlı Chat

14 Kasım 2018 - 23:55

admin

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


CanliSohbeti.Com Adresine Giriş Yaparak En güzel Dostluklara Ücretsiz olarak Katılım Sağlaya Bilirsiniz...

Canlı Sohbet!

  • Kaliteli
  • En Seviyeli
  • En Eglenceli
  • En Canlı Sohbet